12 NIDAN na 12 długopisach

długopisy imienne i firmowe |Pomysły Na Prezenty

12 długopisów - 12 przesłań Nidan
12 długopisów - 12 przesłań Nidan
 • 12 długopisów - 12 przesłań Nidan
 • NIDANA Dwanaście razy Chain
 • 12 długopisów - 12 Nidan
Cena:35.00
Ocena:1.90, Głosów:39

Prezesnt dla Buddysty ? 

Oferujemy Państwu oryginalne prezenty: tu zestaw 12 różnokolorowych długopisów serii COSMO w ciemnym opakowaniu z okienkiem (desplay). 12 Nidan to 12 "połączeń przyczyny i skutku" to  dwanaście ogniw współzależnego powstawania

Na każdym długopisie jest wygrawerowane inne przesłanie. Jest  to z pewnością bardzo oryginalny prezent dla kolekcjonerów czy wyznawców innych filozofi zyciowych czy religi. 

Na zdjęciu 12 długopisów i 12  NIDAN. Każda Nidana ma swoją nazwę: Avidya, Samskara, Widźnana, Namarupa, Shadaya-tana, Sparsza, Wedana, Triszna, Upadana, Bhava, Dźati, Dźara.

W tłumaczeniu , dwanaście ogniw współzależnego powstawania (12 nidan), to:

 1. Ignorancja
 2. Formowanie
 3. Świadomość
 4. Ciało i umysł
 5. Sześć zmysłów
 6. Kontakt
 7. Uczucie
 8. Pragnienie
 9. Lgnięcie
 10. Stawanie się (Bhava)
 11. Narodziny
 12. Starość i śmierć

Oferujemy najniższe koszty dostawy. Opakowanie typu desplay z 12 długopisami ułożonymi na białej formie,     w przypadku wysyłki mieści się łatwo do "koperty bąbelkowej". Nasza firma - ze względu na bliskość placówek korzysta z usług Poczty Polskiej. Stosujemy cenniki usług Poczty Polskiej i koszty kopert bez ukrytych narzutów !  Wybór dostawy przy zamówieniu. Przykładowo PACZKA MINI do 2 kg to całkowity koszt brutto 10,50 zł.