12 biało-czerwonych długopisów

Pomysły Na Prezenty|długopisy imienne, okazjonalne

biało czerwone
biało czerwone
  • biało czerwone
  • biało czerwone 2
  • biało czerwone 3
Cena:24.90
Ocena:2.34, Głosów:35

 

Proponujemy Włodarzom Gmin i Miast znakomity prezent - grawer z adresem i logo Miasta/Gminy  na 12 długopisach biało czerwonych lub w kolorach zbliżonych do godła Miasta, samorządu.

Znakomity prezent dla gości zagranicznych, uczniów olimpiady WOS itp.   

Wykonamy dla Państwa spersonalizowany napis na 12 długopisach w opakowaniu. Grawerujemy na długopisach metalowych COSMO, MOOI i VIC.  Długopisy z dedykacja są zapakowane w ciemne opakowanie lakierowane z okienkiem ( desplay).  Będzie to drobny, ale z pewnością miły i bardzo oryginalny prezent na specjalna okazję.  

Na zdjęciu 12 sztuk wybranych czerwono-białych długopisów na Przysięgę Wojskową  z napisem z jednej strony "obyś musiał walczyć tylko piórem, a nie karabinem" , a z drugiej imię osoby + dowolna sentencja np.  „gdziekolwiek będziesz, pamiętaj skąd jesteś „  

Długopisy COSMO 20 kolorów, MOOI 6 kolorów VIC 4 kolory - ale tu najdłuższy grawer (napis)  

 

Oferujemy najniższe koszty dostawy. Opakowanie typu desplay z 12 długopisami ułożonymi na białej formie,       w przypadku wysyłki mieści się łatwo do "koperty bąbelkowej". Nasza firma - ze względu na bliskość placówek korzysta z usług Poczty Polskiej. Stosujemy cenniki usług Poczty Polskiej i koszty kopert bez ukrytych narzutów !  Wybór dostawy przy zamówieniu. 10 długopisów w eleganckim opakowaniu - to waga do 350 gr w kopercie bąbelkowej.